24 Mayıs 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Şanıvarlar’ın görkemli düğünü
????????????????????????????????????

Şanıvarlar’ın görkemli düğünü

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Büro Sorumlusu Gazeteci Ramazan Şanıvar, kızını görkemli düğün töreniyle evlendirdi.

Seyhan Oteli’nde gerçekleştirilen düğünde Ramazan Şanıvar’ın yurtiçinin yanı sıra yurt dışına ihracat yapan Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşu SEPAŞ Plastik’de yurt dışı satış sorumlusu olan kızı Ece Şanıvar (Feride)ile Adana’nın çelik boruda lokomotifi konumunda yurt dışında önemli projelere damga vuran Mazlum Boru’da Üretim Mühendisi olarak görev yapan Tahsin Koçak ile yaşamını birleştirdi.

Gelin ile damadın isteği üzerine Ece Şanıvar ile Tahsin Koçak’ın nikâh şahitliğini öğretmenleri Aysel Taşöz, İlker Bayramoğlu, sıra arkadaşları Buse Nohutçu, Onur Demir ve Pelin Ekici’nin yapması da düğüne ayrı bir anlam yükledi.

Alışılmışın dışında çok renkli, heyecanlı ve hareketli geçen, gelin ile damadın öncülüğünde konukların pisten inmediği düğünde gelinin ağabeyi Koç Üniversitesi’nde Uluslararası Öğrenci Değişimi (Erasmus) Koordinatörü Mert Şanıvar ile Adana’nın tanınmış başarılı Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hasan Boğa udlarıyla Türk Sanat Müziği’nden parçalar sunarak konuklara nostalji yaşattılar.

Gelinin babası Ramazan Şanıvar ile Eşi Bilge Şanıvar, damadın annesi Oya İzci, gece boyunca masaları tek tek ziyaret ederek konuklarla ilgilenmeleri beğeniyle karşılandı.Ceyhan Volkan haber olarak, genç çiftlere mutluluk.Ramazan Abimize ve yengeye uzun yıllar diliyoruz.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Koruyucu Ailelere İftar…

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen geleneksel iftar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × two =