22 Ocak 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / SALI GÜNÜ YAPILACAK OLAN KENT KONSEYİ SEÇİMLERİNE İKİNCİ ADAY…

SALI GÜNÜ YAPILACAK OLAN KENT KONSEYİ SEÇİMLERİNE İKİNCİ ADAY…

Ceyhan’da 3.sü yapılacak Kent Konsey seçiminine sayılı günler kala ilçede kimin kazanacağı merak konusu oldu.
Mevcut Kent Konseyi ve belediye Başkanı olan Alemdar Öztürk’ün tekrar aday olduğu seçimde, partisinin Büyükşehir Belediye meclis üyesi Mustafa Kiraz aday olduğunu açıkladı.

YEREL SEÇİMDE BERABERDİ, ŞİMDİ RAKİP
19 Ağustos Salı günü gerçekleşecek olan Ceyhan Kent Konseyi 3. olağan genel kurulunda başkan adayı olan AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kiraz, 30 Mart yerel seçimlerinde Alemdar Öztürk’ün listesinde yer alıp beraber girdikleri seçimden galip ayrıldılar.

“KÖPRÜ OLMAK İÇİN ADAYIM”
Mevcut Kent Konseyi Başkanı Alemdar Öztürk’ün, aynı zamanda Ceyhan Belediye başkanı olduğunu hatırlatan Kiraz, “Kent Konseyi halkın sorunlarını dile getirir, yerel yönetimler yani belediye başkanı da çözüm için mücadele eder. Ancak kent konseyi ve belediye başkanı aynı kişi olursa halk sorunlarını kime söyleyecek? Kent Konseyi uzlaşmacı ruhuna sahiptir, biz köprü olmak için adayız” dedi.

LİSTELERİN AÇIKLANMAMASINA SİTEM ETTİ
Aday olacağını söylediği günden bu yana listelere ulaşamadığını söyleyen Mustafa Kiraz, “Seçime 3 gün kalmasına rağmen kimin oy kullanacağını, yetkilerin kime verildiği açıklanmıyo

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tünelin duvarına çarpan aracın sürücüsü yaralandı…

Pozantı’da, tünelin duvarına çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Alınan bilgiye göre, Fikriye Namuk’un idaresindeki 35 KD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir