22 Şubat 2024 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Reşatbey mahallesinin üreten kadınları kermes açtı…

Reşatbey mahallesinin üreten kadınları kermes açtı…

Reşatbey mahallesinin üreten kadınları ile Seyhan Kent Konseyi Üreten Kadınlarının ortaklaşa olarak düzenledikleri kermese ilgi büyük oldu.

Reşatbey mahalle muhtarlığının önünde açılan Kermes ile üreten kadınların el emekleri sergilenirken ekonomik katkıda bulunmak amacıyla yapıldığını, ilgi gören kermesin her ay yapılacağını belirttiler. Reşatbey muhtarlığından yapılan  açıklamada “Muhtarlık olarak mahallemizin ev içi el emeği üreten kadınları ile zaten düzenli olarak yaptığımız kermesimizi bu sefer Seyhan Kent Konseyi Üreten Kadınları ile ortak olarak yapıyoruz. Muhtarlık olarak Üreten kadınlarımızın zaten destekçisiydik, her zaman destekçisi olmaya da devam edeceklerini” vurguladılar.

Kermesimizin tek gün olmasından dolayı fazla satış yapamadıklarını ifade eden Kadınlar ise “Kermesin tek gün ile sınırlı olmasından dolayı insanlar hemen görme imkanı olmuyor. Çünkü herkes birbirine söylüyor ve içlerinde çalışan insanlarımız olduğu için ertesi gün geldiklerinde kermesin bittiğini görüyorlar. Bunların yaşanmaması için belediye yetkililerimizin kermesi iki gün yapılmasını ve daha fazla satış yapacaklarını” belirttiler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

“Aile Hekimliği’nde vergi adaleti istiyoruz!”

Adana Aile Hekimleri Derneği, Adana Tabip Odası, Genel Sağlık İş Sendikası Adana Şubesi ile Sağlık …

‘Mesleğimiz özel bir meslek’

  Adana Estetisyenler Derneği Başkanı Öznur Atay, “ Bugün özel bir gün. Biz, her sene …

Son Başvuruları Kaçırmayın!

Adana Tarım Orman İl Müdürlüğü, Bireysel sulama sistemlerinin desteklenmesi hibe başvurularının 22 Şubat Çarşamba günü …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir