24 Temmuz 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / REKTÖR KİBAR’DAN ZİYARET…

REKTÖR KİBAR’DAN ZİYARET…

Rektör Kibar’dan Öztürk’e ziyaret
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamındaki ziyarete Rektör Mustafa Kibar’ın yanı sıra Çukurova Üniversitesi Ceyhan Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Yurtal ve Ceyhan Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih Köksal da katıldı.

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretle ilgili olarak konuşan Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar, “ hem Ceyhan’ı yakından görmek hem de Sayın Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk beye nezaket ziyaretinde bulunmak üzere buradayız. Sayın başkana çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise

“ Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden biri olan Çukurova Üniversitesi’nin Rektörü Sayın Mustafa Kibar ve ilçemizin iki değerli dekanları Sayın Fatih Köksal ile Recep Yurtal hocalarıma bu nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ceyhan Belediyesi olarak eğitimin her aşamasını çok önemsiyoruz. Bu vesile ile imkânlarımız dâhilinde üniversitemizin her zaman destekçisi olmaya hazırız” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Alemdar Öztürk tarafından Rektör Mustafa Kibar’a el işlemesi bir kilim armağan edildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bahçelerinde Hint keneviri yetiştiren iki komşu yakalandı…

Bahçelerinde Hint keneviri yetiştiren iki komşu gözaltına alındı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − 18 =