5 Ağustos 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Polislerden Vali Elban’a ziyaret…

Polislerden Vali Elban’a ziyaret…

İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ile beraberindeki emniyet personeli, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 8-14 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Vali Süleyman Elban’a makam ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Vali Elban, Emniyet Teşkilatı mensuplarının her türlü çalışma koşulunda üstün bir vazife anlayışıyla aziz milletimizin can ve mal güvenliği ile vatanımızı, devletimizi, milli ve manevi değerlerimizi korumak için ülkemize fedakarca hizmet ettiğini ifade etti.
Türk Polis Teşkilatı’nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 8-14 Nisan Polis Haftası’nı kutladığını ifade eden Vali Elban, görevini fedakarca ifa eden tüm polis memurlarına vazifelerinde başarılar dilediğini belirterek “Görevi başındayken vatanımızın ve milletimizin güvenliğini sağlamak uğruna canını dahi sakınmayan ve bu uğurda canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum.” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Sulama kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı…

Adana’da sulama kanalına düşen otomobilin sürücüsü hastaneye kaldırıldı.Merkez Seyhan İlçesi Mavi Bulvarda Zafer Özkul’un kullandığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir