9 Aralık 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Polis, Boğulan Kız Çocuğunu Whatsapptan Teşhis Etmeye Çalıştı…

Polis, Boğulan Kız Çocuğunu Whatsapptan Teşhis Etmeye Çalıştı…

Cumhuriyet Mahallesi’nde, saat 09.00 sıralarında vatandaşlar sulama kanalında bir kişinin sürüklendiğini gördü. Hemen kanala atlayan iki kişi sürüklenen kişiyi kanaldan çıkardı. Bu arada vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sürüklenin kişinin 14-15 yaşlarında bir kız çocuğu olduğu görüldü. Sağlık ekipleri kız çocuğuna müdahale etti ancak kurtaramadı. Hayatını kaybeden kız çocuğunun üzerinde yapılan aramada kimlik çıkmadı.

Polis bunun üzerine kız çocuğunun kimliğini bulmak için son günlerde 14-15 yaşında kayıp başvurusu olanların fotoğraflarına bakılmasını istedi. Yapılan bu anons üzerine polisin cep telefonuna Hürriyet Mahallesi’nde 14-15 yaşında kayıp olan bir kız çocuğunun fotoğrafı gönderildi.

Polis whatsapptan gelen fotoğrafı açıp kızın yüzüne bakarak eşleştirme yaptı ancak boğulan kız ile whatsapptaki fotoğrafın birbirine benzemediği belirlendi. Polis ayrıca çocuğun ayağında yanık izi olup olmadığına ve kıyafetlerine baktı. Ancak Hürriyet Mahallesi’ndeki kayıp kız çocuğuyla uyuşmadı. Bu arada meraklı vatandaşlar da korkulu gözlerle boğulan kızı görmek için birbiriyle yarıştı. Polis, kız çocuğunu ceset torbasına koyup cenaze aracı ile otopsi yapılması için adli tıp kurumu morguna kaldırdı.
Polis olayla ilgili çalışma başlatırken, kız çocuğunun bulunduğunda suya 1 saat önce girmiş olduğu, intihar ettiği ya da suya birileri tarafından atıldığı tahmin ediliyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Temizlediği silah ateş alan polis memuru öldü…

Temizlediği silahın ateş alması sonucu yaralanan polis memuru kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Adana Emniyet Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir