13 Haziran 2021 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Para vermeyen dedesini yumruklarla döven torun, yaşlı adamı kör etti…

Para vermeyen dedesini yumruklarla döven torun, yaşlı adamı kör etti…

Dedesi ve anneannesi ile birlikte yaşayan T.K., ailesiyle para meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Dedesinin kendisine artık para vermeyeceğini söylediği T.K. yumruklarla yaşlı adama saldırdı. Yaşanan darp sonrası 81 yaşındaki adam kör oldu.
Merkez Seyhan ilçesinde T.K.’nın babası N.K. 2 yıl önce hayatını kaybetti. Bunun üzerine T.K’nın annesi S.Ç. evlenip Almanya’ya gitti. T.K.’ya ise Almanya’dan emekli olan dedesi Hüsnü (81) ve anneannesi Nadire Sabırlar (70) bakmaya başladı. PARA YÜZÜNDEN TARTIŞTILAR Ancak T.K. dedesinden sürekli para istemeye başladı. Bu nedenle dede ile torun arasında tartışmalar çıktı. Dün de T.K. dedesinin yanına gelip yine para istedi. Dede Hüsnü Sabırlar, “Yeter artık bıktık senin para istemenden çalış kazan” dedi.
YUMRUK DARBESİYLE GÖZÜNÜ KAYBETTİ Bunun üzerine sinirlenen torun dedesinin suratına yumruk atarak onu darp etti. Bu nedenle yaşlı adam yere yığıldı. Yumruğun etkisiyle Sabırlar’ın görme kaybı olan sol gözü tamamen görmez hale geldi. Bu arada T.K. da evden kaçtı. Sabırlar polisi arayarak şikayetçi oldu. Polisler olay yerine gelip dedenin ifadesini alıp torunu bulmak için çalışma başlattı. Dede Sabırlar, torununun sürekli kendisinden para istediğini vermeyince de dövdüğünü son olaydan sonrada dayağın etkisiyle kör kaldığını söyledi. Yürümekte güçlük çeken kısmı felç olan Sabırlar, torunuyla bir daha aynı evde yaşamak istemiyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Trafikte yol verme kavgasında doktora dayak…

Olay, Çukurova ilçesi Turgut Özal Bulvarı’nda meydana geldi. Bir özel hastanenin yoğun bakım ünitesinde görevli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir