16 Haziran 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖZTÜRK’TEN TASARRUF AÇIKLAMASI…

ÖZTÜRK’TEN TASARRUF AÇIKLAMASI…

Muradiye Camii önündeki iftar yemeği öncesi Kuran-ı Kerim okundu, Daha sonra sanatçı İsmet Bal Semazan gösterileri eşliğinde söylediği bir birinden güzel ilahiler ile vatandaşlar iftarlarını açtılar.İftar programına Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Belediye meclis üyeleri,Belediye başkan yardımcıları,Daire müdürleri ile birlikte yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Programda bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Kurtkulağı mahalle sakinleriyle aynı sofrada iftar ettikleri için çok mutlu olduğunu belirterek,

” başı rahmet ortası mağfiret ve sonu kurtuluş olan bu mübarek Ramazan ayında sizlerle aynı havayı teneffüs edip aynı sofrada orucumuzu açtık. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki bizlere Ramazan ayını idrak etme imkânı verdi. Bu mübarek ayın, dünyanın dört bir yanında eziyet ve zulüm gören tüm Müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.” Dedi.

“BORÇ YÜKÜNÜN ARKASINA SAĞINMAYACAĞIZ”
Hiçbir zaman devraldığı borç yükünün arkasına sığınmayacağını belirten Öztürk, tasarruf ve kaynakları verimli kullanarak halka hizmet edeceğini belirtti. Öztürk, “Hizmet alanımız Büyükşehir kanunu nedeniyle eskisine oranla 18 kat genişlemesine rağmen sadece akaryakıt giderlerini 3’te 1’e indirdik. Bu sadece küçük bir örnek” dedi.
Başkan Alemdar Öztürk sözlerini şöyle tamamladı:

“Sevgili hemşerilerim, biliyorsunuz ki 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanlığı seçimi var. 30 Mart’ta bana verdiğiniz destekten daha fazlasını Cumhurbaşkanı adayımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğinize inanıyorum. Çünkü o bu görevi fazlasıyla hak eden ülkesine âşık bir liderdir. Allah’ın izniyle daha ilk turda Cumhurbaşkanlığını kazanacağına inanıyorum.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir