12 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Öztürk’ten polis haftası mesajı…

Öztürk’ten polis haftası mesajı…

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170’nci yıl dönümü nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.

Başkan Alemdar Öztürk mesajında:

“Aziz vatanımızın her karış toprağında canla başla çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası’nı kutluyorum.

Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü; halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımızla gurur duymaktayız.

Polis Haftası’nı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine saygı ve selamlarımı sunuyorum.”dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Lego parçaları zararlı mı? Altı araştırmacı yutarak test etti…

Avustralyalı ve İngiliz araştırmacılar, oyuncak Lego’ların sindirim sistemine zararlı olup olmadığını ölçmek için küçük plastik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir