29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Öztürk’ten kutlama mesajı…

Öztürk’ten kutlama mesajı…

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK: TÜM ŞEHİT VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ
BİR KEZ DAHA MİNNET, SAYGI VE ŞÜKRANLA ANIYORUM

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Alemdar Öztürk Çanakkale Savaşı’nda 7 düvelin bütün oyunlarının bozularak topyekûn mağlup edildiğini belirterek ” O devirdeki yeni Türkiye’nin temelinde bu şanlı mücadele ve sonrasında kazanılan zaferler vardır. Çanakkale Zaferi; vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığımız için her türlü imkânsızlıklara rağmen, milletimizin neleri başarabileceğinin en güzel kanıtıdır. Çanakkale’de yüz binlerce şehit ve gazilerimiz, ‘Çanakkale Geçilmez’ gerçeğini ve dünyada bu milletin var oluş iradesini kıracak hiç bir gücün olmadığını göstermişti” dedi.
Başkan Öztürk şöyle devam etti:
“Çanakkale’de ortaya konulan vatan sevgisi, millet olma bilinci, birlik ve beraberliğimiz en büyük zenginliğimiz, en büyük gücümüzdür. Bu duygularla Çanakkale Zaferi’nin 100. yıldönümünde başta devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu toprakları bize mukaddes vatan kılan tüm şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi bir kez daha minnet, saygı ve şükranla anıyorum.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

İmam ile dernek başkanı arasında ’ağaç kesme’ tartışması…

  Adana’da bir imam ile caminin dernek başkanı arasında ağaç kesme tartışması yaşandı. Dernek başkanı ’budama yapıyorum’ diyerek …

ATB Başkanı Bilgiç: “Narenciyeyi yere düşürmeyelim, üreteni destekleyelim!”

  Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, 81 il ve ilçe belediye başkanlarına narenciye üreticilerine …

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir