15 Ekim 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Öztürk’den annelere mesaj…
SAMSUNG CSC

Öztürk’den annelere mesaj…

ANNELERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ‘10 Mayıs Anneler Günü’ dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

En kutsal varlıklarımız olan annelerimizin; insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, mücadelenin, çilenin ve özverinin simgesi olduğunu ifade eden Başkan Alemdar Öztürk şunları kaydetti:
“Fedakâr annelerimizi sadece bugünle sınırlı bir şekilde değil, onlara yılın her gününde hak ettikleri saygı, iltifat, sevgi ve güler yüz fazlasıyla gösterilerek hayır duaları alınmalıdır.
Anneler, annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenmenin yanı sıra yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.

Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman başımızın tacıdır. Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, sevgiyi, saygıyı öğreten annelerimizi sadece belirli günlerde değil her an hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle dünyanın en kutsal vazifesini yerine getiren annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, bütün annelere sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaçak içki operasyonu…

Bir depoya yapılan baskında 150 litre kaçak viski ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi tutuklandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir