12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖZTÜRK, ‘VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ’

ÖZTÜRK, ‘VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ’

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK: HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, her zaman Ceyhanlı vatandaşlarla iç içe olmaya gayret ettiğini belirterek “Ceyhan gerek sahip olduğu nüfus gerek ekonomik değerleri açısından ülkemizin birçok ilinden büyük bir ilçe konumunda. Ayrıca son dönemlerde özellikle enerji alanındaki yatırımlardan dolayı da ayrı bir değer ve önem kazanmıştır. Nüfusu itibariyle birçok ilden büyük bir ilçemiz. Ekiplerimiz sürekli sahada. Biz de fırsat buldukça vatandaşlarımızın ziyaretine gidiyoruz. Onların taziyelerine katılıp acılarını paylaşıyoruz. Nişan ve düğün davetlerine icabet edip sevinçlerine ortak oluyoruz.” dedi.

Yatırımcılara her türlü kolaylığın sağlanacağını belirten Başkan Alemdar Öztürk,”İlçemizin yıllardır iktidar nimetlerinden faydalanamaması büyük bir kayıptır. Ancak Ceyhan, bundan böyle Ak Belediyecilik ile buluşmuştur. Yaptığımız çalışmalar ve görüşmeler neticesinde birçok kamu yatırımını ilçemize getirmek için uğraş veriyoruz. Önümüz deki yıllarda Ceyhan Adana’nın en hızlı gelişen ilçesi olacağı kanaatindeyim. Devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları ve özel sektörün yapacağı yatırımlarla ilçemizin önü açılacaktır. İlçemizin gelişmesine yönelik yatırımlarda bulunmak isteyen yatırımcılara Ceyhan Belediyesi olarak her türlü kolaylığı sağlamaya hazırız. “ dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir