27 Ocak 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Öztürk Muhtarlarla Bir Araya Geldi…

Öztürk Muhtarlarla Bir Araya Geldi…

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk Öğretmen evinde Muhtarlarla Bir Araya gelerek muhtarların dilek ve temennilerini dinledi.
Alemdar Öztürk, 15 Ekim 2015 tarihinde Sayın cumhurbaşkanımızın önerisi ve başbakanlığın genelgesi ile bundan böyle her yıl kutlayacağımız 19 Ekim muhtarlar günün ilan edilerek resmi bir güne kavuşturulduğunu ifade etti. Bu yıl ilkini kutladığımız muhtarlar gününüzü kutluyorum dedi. Tüm muhtar arkadaşlarım, ağabeylerim, büyüklerim, hanımefendiler davetimize gelip hicap edip gelmenizden dolayı şeref ve onur duyuyorum dedi.,

Başkan ÖZTÜRK değerli muhtarlarım bildiğiniz üzere 30 Mart 2014 tarihinde sizlerle birlikte yola çıkarak mazbatamızı aldığımızde hepimizin tek hedefi vardı buda vatandaşa hizmet yapmaktı bizim hizmet için ortaya koyduğumuz ölçü büyükşehir yasası ile Ceyhan sınırları içerisinden köyden mahalleye dönüşen mahalleler, ilçe içerisindeki mahaller ile birlikte hizmet sınırlarımız genişlemiştir,bizim için Cumhuriyet mahallesine ne kadar hizmet gidiyorsa Hamdilli mahallesine aynı hizmeti veriyoruz hepiniz bulunduğunuz mahallenin birer efendilerisiniz ve beraber yapmış olduğumuz hizmetler aldığımız hazzın, duanın, bereketini hep birlikte paylaşıyoruz dedi.
Öztürk, Devletimize ihtiyaç duyulduğunda çalacakları ilk kapının seçilerek milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olma makamı olan muhtarlarımız olduğu bilinci çok önemli bir yer tutmaktadır.
Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede ve köyde halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Muhtarlık müessesesi, çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yüklenmiş bulunmaktadır.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Elazığ’a gönderilen yardım tırları yola çıktı…

Adana’dan, Elazığ’ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bölgeye 4 tır dolusu çeşitli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir