24 Mayıs 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Öztürk etüt merkezinde…

Öztürk etüt merkezinde…

Öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Alemdar Öztürk, eğitimin kalitesini arttırmak için disiplin ve çok çalışmanın gerekli olduğunu ifade etti. Ceyhan Belediyesi Etüd Merkezi yaz kurslarına kayıt yaptıran ve bu hafta ders görmeye başlayan öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek başarılar diledi.

“Belediyemizin imkânlarını geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimiz için seferber ediyoruz. İnşallah bu ücretsiz kurslardan istediğiniz şekilde faydalanarak arzuladığınız okullara gitmeyi de başarırsınız. Biz sizlerin yaşındayken bırakın ücretsiz ders almayı ücretli ders alabilme imkânlarımız bile yoktu. Bu yüzden buranın bir müessese olduğunu unutmamanızı; gerekli ehemmiyeti ve disiplini de göstererek başarıya ulaşmanızı diliyorum.” Dedi.
Amaçlarının 2023 yılının Türkiye’sinde önemli görevler alacak olan gençler arasında Ceyhanlıların sayısını arttırmak olduğunu da ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk,
” sevgili öğrenciler, sizlerden beklentimiz zora talip olmak, çok çalışarak size olan güveni boşa çıkarmamaktır. Hepinize yürekten başarılar dilerim.” Şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Koruyucu Ailelere İftar…

Vali Mahmut Demirtaş, Adana Kamu Müteahhitleri Derneği (AKAMDER) tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen geleneksel iftar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 3 =