24 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Özgecan ceyhan’da’da potesto elildi…

Özgecan ceyhan’da’da potesto elildi…

ÖZGECAN ASLAN CİNAYETİ CEYHAN’DA DA PROTESTO EDİLDİ

Mersin’in Tarsus ilçesinde kaçırılıp öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, tüm yurtta olduğu gibi Ceyhan’da da vatandaşları sokağa döktü. Yürüyüşe Ceyhan Belediye Başkan Vekili Sami Özsoy’da katıldı.

ÖZGECAN KARDEŞİMİZİN CANİCE KATLEDİLMESİ YÜREĞİMİZİ DAĞLAMIŞTIR
Özgecan cinayetini tüm toplumda olduğu gibi kendisinin de en yüksek perdeden kınadığını ifade eden Belediye Başkan Vekili Özsoy, “ daha hayatının baharında bulunan 20 yaşındaki genç kardeşimiz Özgecan Aslan’ın canice katledilmesi yüreğimizi yangın yerine çevirmiştir. Bu durum akıl, vicdan ve duygularla ifade edilebilecek bir şey değildir. Ben, Özgecan kardeşimize Allah’tan rahmet, acılı ailesine başsağlığı diliyorum.” Diye duygularını ifade etti.

Ceyhan Kültür Sanat ve Yardımlaşma Derneği’nin öncülüğünde çeşitli dernek, sivil toplum ve siyasi parti temsilcileri ile öğrenci ve vatandaşlar, Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Parkı’nda bir araya geldi. Ellerinde Özgecan Aslan’ın fotoğrafı ve çeşitli dövizler bulunan gruptakiler, sloganlar eşliğinde Çamlıyol boyunca yürüdü.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Portakal hasadı başladı…

Türkiye’nin narenciye ihtiyacının 3’te 1’ini karşılayan Adana’da portakal hasadı başladı. Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir