12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / ÖZEL BURÇ CEYHAN BİRİNCİSİ…

ÖZEL BURÇ CEYHAN BİRİNCİSİ…

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Cumhuriyet’ temalı resim yarışmasında Özel Burç Ceyhan İlkokulu birinci oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü komisyon kararına göre Özel Burç ilkokulu 4-B sınıfı öğrencisi Ezgi Sakarya’nın yaptığı resim birincisi seçildi. Ezgi Sakarya ödülünü Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Memici Güleçyüz’ün elinden aldı. Ezgi Sakarya, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı benim için daha da büyük anlam kazandı. Girmiş olduğum resim yarışmasında birinci oldum. Benimle yakından ilgilenen öğretmenlerime ve okuluma teşekkür ediyorum.” dedi.

Öğrencisinin başarısından gurur duyduğunu belirten okul müdürü Evliya Demiraslan, eğitimin sadece matematik ve fen olmadığını söyledi. Eğitimin ayrıca sosyal etkinliklerle, sportif ve sanatsal faaliyetlerle de desteklenmesi gerektiğinin altını çizen Demiraslan, “Biz okul özellikle birinci kademede sportif ve sanatsal etkinliklere ağırlık veriyoruz. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Bu başarı çok çalışmanın doğal sonucu elde edilmiş bir başarıdır. Öğrencimiz Ezgi Sakarya’yı bu başarısından dolayı tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir