30 Kasım 2023 , Perşembe
Ana Sayfa / Bilim-Teknik / Ortak eğitim programı sona erdi…

Ortak eğitim programı sona erdi…

Adana Sağlık Turizmi Derneği tarafından Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ( Adana BTÜ) bünyesinde düzenlenen ” Adana Sağlık Turizmi Derneği Ortak Eğitim Programı” sona erdi.

Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Ziyapaşa Yerleşkesi’nde düzenlenen törende program kapsamında düzenlenen “Sağlık Turizminde Satış, Pazarlama ve Arapça Eğitimi”ne katılanlara sertifikaları verildi.

Törende konuşan AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, “Derneğimizin bugün geldiği noktayı çok önemsiyorum, bugüne gelmesinde rolü olan arkadaşlarımızı gönülden tebrik ediyorum. Niye Adana niye sağlık turizmi? Adana marka şehir. Adana’nın geçmişine baktığınız zaman çok parlak. Bugün belki geçmişine göre flu olabilir ama geleceğine baktığımız zaman çok daha parlak” dedi.

Adana Sağlık Turizmi Derneği olarak daha ön planda, daha aktif olmaları gerektiğini söyleyen Ünüvar, “Öncü güçler her zaman daha çok çalışır, daha çok yorulur, daha çok üretirler. O halde bizim daha çok üretmemiz lazım” diye konuştu.

Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe ise Adana’nın turizmini geliştirmek istediklerini belirterek, bu konuda da taşın altına ellerini koymaya hazır olduklarını ifade etti.

Konuşmalar sonrasında kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. Tören düzenlenen kokteyl ile tamamlandı.

Törene, Adana BTÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hüseyin Çelik, Adana Sağlık Turizmi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kemal Attila da katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

JMO’dan “Jeoçeşitliliğimize Sahip Çıkalım” Çağrısı!

  UNESCO tarafından 2021 Yılından sonra gezegendeki Jeoçeşitliliğe dikkat çekmek amacıyla kutlanan “Uluslararası Jeoçeşitlilik Günü” nedeniyle açıklama …

Cama yapıştırılabilen filmden elektrik üretebilen sistem…

Bartın Üniversitesinde (BARÜ) atık polimerlerden üretilen ışıldayan filmler aracılığıyla güneş enerjisinin lojistiğini sağlayarak elektrik üretebilen …

Adanalı öğrencilerden depremlerde ışık problemi için drone…

   Adana’da Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi öğrencileri, “Umut Işığı” adını verdikleri dron ile olası depremlerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir