27 Ocak 2022 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Ömer Çelik Ceyhan’da…

Ömer Çelik Ceyhan’da…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve beraberindeki heyet Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Ceyhan Belediyesi’nin yaptığı faaliyetler hakkında istişarelerde bulunuldu.

İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik Ceyhan Belediyesi ziyareti sonrası Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ak Parti Ceyhan İlçe Danışma Meclisi toplantısına başkanlık etti. Toplantıya Çelik ‘in yanı sıra Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Adana Milletvekilleri, Ak Parti İl Başkanı Fikret Yeni, Ak Parti Ceyhan İlçe teşkilatı ve partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇELİK: CEYHAN’IN ÖZELLİĞİ BİRLİK VE KARDEŞLİK DUYGUSUNUN HER ZAMAN EN ÜST SEVİYELERDE OLMASIDIR.

Ak Parti Ceyhan İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Çelik; Geçmiş dönemde görev yapan arkadaşlarımız ile yeni arkadaşlarımız her zaman kol koladır. Geçmişten bugüne Ceyhan da pek çok bayrak yarışı gerçekleşti, pek çok devir teslim yaptık ama hiç aramızda kavga husumet fitne fesat çıkmadı, Ceyhan, kardeşliği koruyan bu güzelliği bizlere yaşatan müstesna bir ilçemiz, onun için ceyhanımıza gelmek her zaman bizim için mutluluk, buraya geldiğimiz zaman yorulmuyoruz tam tersi buraya geldiğimiz zaman daha çok dinleniyoruz.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtikten sonra ki ilk yerel seçimlerimize gidiyoruz inşallah bundan sonra da sizin göstereceğiniz kararlılıkla ve çalışmayla Ceyhan AK Parti’nin elinde olmaya devam edecek.

Ceyhan’da AK Parti belediyeciliği devam edecek. 15 Aydır Ceyhanımızda güzel bir huzur var, birlik ve güzel bir beraberlik tablosu var, şimdi Belediye Başkanımız da ifade etti önümüzde ki dönemde aday adayı kardeşlerimiz içerisinden iki kriteri gözeterek bir aday seçeceğiz bunlardan bitanesi AK Parti’nin ahlaki ilkelerine uyum diğeri de hangi kardeşimizle belediyenin AK Parti’de kalmasına ve devam etmesi yönünde ki iradeyi daha kolay yakalayabiliriz, tabi bu aday adayları arkadaşlarımız içinde içlerinden bir tanesi aday olduğu zaman diğerleri bu kriterleri karşılayamıyor anlamına gelmeyecek, sadece bir tanesine öncelik verilmiş olacak ve eşitler arasında birinci olacak, eşitler arasında birinci olan bu kardeşimize bütün aday adayları başta olmak üzere hepimiz destek vereceğiz ve coşkuyla ona sahip çıkacağız. Ceyhan’da AK Belediyeciliğin daha çok damga vurması için bütün gücümüzle onu destekleyeceğiz.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Evinde mahsur kalan yaşlı kadın kurtarıldı…

Kozan ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle kırsal mahalledeki evinde mahsur kalan yaşlı kadın kurtarıldı. Evinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir