23 Ağustos 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Öğrencilerden Sosyal Sorumluluk Çalışması…

Öğrencilerden Sosyal Sorumluluk Çalışması…

Adana Koleji’nde okuyan öğrenciler, örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Birey ya da grup olarak sosyal, kültürel, ekonomik ve çevresel konulara yönelik olarak gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri günümüzde çok önemseniyor ve topluma önemli katkılar sağlıyor. Adana Koleji öğrencileri de, Kızılay’ın başlatmış olduğu “Bağışlanan Her Kan 3 Can” adlı projeye farkındalık sağlamak ve destek olmak amacıyla bir çalışma yürüttü. Öğrenciler, Baraj yolu Duygu Kafe civarındaki Kızılay’a ait kan bağış noktası civarında bulunan halka Kızılay’ın adı geçen projesini anlattı ve vatandaşları kan bağışında bulunmaya davet etti.
150 ÜNİTE KAN BAĞIŞI SAĞLANDI
Okul öğrencileri, ertesi gün okul bahçesinde Kızılay’dan gelen hemşire ve doktorlar ile katılım sağlayan velilerden ve öğretmenlerden kan bağışı sağladı. Bu sayede yaklaşık 150 ünite kan bağışı sağlanarak Kızılay’a bir nebze de olsa katkı sunuldu. Bağışçılara da bireysel sorumlulukları hatırlatıldı ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür edildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Eski sevgiliye plakası “evleniyoruz” yazılı otomobille silahlı saldırı iddiası…

Bir kişinin eski sevgilisini plakası “evleniyoruz” yazısıyla kapatılmış otomobilden ateş açarak vurduğu ileri sürüldü. Edinilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir