23 Temmuz 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Oğluna Uyuşturucu Parası İçin!…

Oğluna Uyuşturucu Parası İçin!…

Erkeklere pazarladığı kadınlara evinde fuhuş yaptırdığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınan 57 yaşındaki A. Y., “Oğlum uyuşturucu bağımlısı, para yetiştiremiyorum. Bu yüzden evimi fuhuş için kullandırtıyorum” dedi. Evde arama yapan ekipler, 15 plaka da eroin ele geçirdi.

Merkez Seyhan İlçesi’nin Kazım Karabekir Mahallesi’nde Ayten Y.’nın evini fuhuş amacıyla kullandırtdığını ve kadın pazarladığını ihbarını alan Ahlak Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. A.y’yi telefonla arayan polis, birlikte olmak için kadın istedi. Kendilerinin başka şehirden geldiğini de söyleyen Ahlak Bürosu polisleri, A. Y.’den yer de ayarlamasını istedi.

Evinin adresini veren A.Y. müşteri gibi hareket eden polisleri, Aysel U. ile buluşturdu. Ahlak Büro Amirliği ekipleri, seri numarası alınmış olan 50 lirayı A.U’ya, evini kullandırtan A.Y.’ye de 20 TL verdikten sonra kendilerini tanıttı. Her iki kadın da ekiplerce gözaltına alındı. Evde arama yapan ekipler, 15 plaka da eroin ele geçirdi.

Gözaltına alınan AY. evini fuhuş amaçlı kullandırtmak ve aracılık yapmak suçlarından verdiği ifadesinde, “Oğlum uyuşturucu bağımlısı, para yetiştiremiyorum. Bu yüzden evimi fuhuş için kullandırtıyorum” diye konuştu. Para karşılığı erkeklerle ilişkiye girmek suçundan ifadesi alınan A.U. serbest bırakılırken, AY. çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Aşkları engel tanımadı…

İstanbul’da görev yaparken birbirine aşık olan görme engelli öğretmen çift Adana’da evlendi. İstanbul’da Rehberlik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − five =