24 Ekim 2021 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Nadir görülen dev ay balığı, balıkçıların ağına takıldı…

Nadir görülen dev ay balığı, balıkçıların ağına takıldı…

Balıkçıların ağına 250 kilogram ağırlığında dev ay balığı takıldı. Balıkçılar, fotoğraf çektikten sonra ay balığını tekrar denize bıraktı. Geçtiğimiz günlerde de Karataş ilçesi açıklarında yaklaşık 15 metre uzunluğunda bir oluklu balina görüntülenmişti.
Karataş ilçesinde denize açılan balıkçıların ağına yaklaşık 250 kilogram ağırlığında dev ay balığı takıldı. NADİR GÖRÜLEN ‘MOLA MOLA’ BALIĞINI YAKALADILAR Ağları toplamaya başlayan balıkçılar, ağlarında Akdeniz’de nadir görülen ve bilimsel adı “mola mola” olan ay balığı olduğunu fark etti. Balıkçılar, şaşkınlıklarının yanı sıra büyük heyecan yaşadı. Balıkçılar fotoğraf çektikten sonra balığı tekrar denize bıraktı.
Akdeniz’de nadir görülen ‘Ay balığı’ Adana’da ağlara takıldı. DAHA ÖNCE DE OLUKLU BALİNA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ Öte yandan geçtiğimiz günlerde de Karataş ilçesi açıklarında yaklaşık 15 metre uzunluğunda bir oluklu balina görüntülenmişti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da demir doğrama atölyesinde çıkan yangın söndürüldü…

Ceyhan’da demir doğrama atölyesinde çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü.Ceyhan Sanayi Sitesi’ndeki demir doğrama atölyesinde bulunan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir