15 Aralık 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Çevre / MİLYONLUK İÇKİ OPERASYONU…

MİLYONLUK İÇKİ OPERASYONU…

Adana’da düzenlenen operasyonda 4 kaçak içki imalathanesi ortaya çıkartıldı, yapılan aramada ise 9 bin şişe kaçak içki ele geçirildi. 17 şüpheli gözaltına alınırken kaçak içkinin yılbaşında İstanbul, Adana ve Mersin’de piyasaya sürüleceği bildirildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’ne bağlı Mali Büro Amirliği ekipleri, kaçak içki üretimiyle ilgili bazı şüphelileri teknik ve fiziki takibe aldı. Yaklaşık 3 ay süren çalışmanın ardından ekipler, bugün şafak vakti belirlenen 17 adrese eş zamanlı baskın yap

700 polisin katıldığı, polis helikopterinin de havadan takip ettiği operasyonda 4 imalathane ortaya çıkartıldı, yapılan aramalarda ise toplam 9 bin şişe kaçak içki, yerli ve yabancı markalara ait 7 bin etiket, 3 bin 500 kapak ve fiyat etiketleri ile dolum ve malzemeleri ele geçirildi. Çete lideri Gökhan Afşin’in de aralarında bulunduğu 17 kişi de gözaltına alındı.

YILBAŞINDA VURGUN YAPACAKLARDI

Kaçak içkilerin Adana, İstanbul ve Mersin’de yılbaşında eğlence mekanları ve lüks restoranlarda piyasaya sürüleceği bildirildi. Şüphelilerin sorgusu sürüyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

2 bin 800 litre kaçak içki ele geçirildi…

Kaçak içki imal edilen bir eve düzenlenen operasyonda, 2 bin 800 litre kaçak içki ele …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir