28 Ocak 2022 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Milletvekillerinden Başkan Erdem’e ziyaret…

Milletvekillerinden Başkan Erdem’e ziyaret…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Mersin Mitingi hazırlıklarını sürdüren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’i ziyaret eden milletvekilleri, istişarelerin ardından bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bölgesel mitinglerin ilkini 4 Aralık’ta Mersin’de gerçekleştirecek. İl Başkanlığı koordinesinde Ceyhan’da yapılacak katılımları büyük bir özveri ile yürüten Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem milletvekilleri ile bir araya geldi. CHP İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur Kılıç, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuz Yılmaz, Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Bülent Maraklı, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’i makamında ziyaret etti. Daha sonra Başkan Erdem ve misafirler bazı STK temsilcileri, çarşı ve hal esnafını ziyaret ederek, istek ve talepleri dinledi.

ERDEM, “ÇUKUROVA, ÜLKEMİZİN UMUDU GENEL BAŞKANIMIZI KARŞILAYACAK”
Milletvekillerinin anlamlı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Tüm örgütlerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve gönüldaşlarımızla Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılamanın heyacanı içerisinde, Ceyhan’dan yapılacak katılımlar için tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 4 Aralık’ta Ülkemizin umudu, milletimizin temsilcisi CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılamak ve bu anlamlı halk hareketinin önemli adımı Mersin mitingine tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tarihi eser kaçakçısı yakalandı…

Jandarma ekipleri tarihi eser satmaya çalışan şahsı 36 adet sikke ve 4 adet tarihi obje …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir