19 Eylül 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Mevlana Kültür Evi’nde Sergi…
YÜREĞİR BELEDİYESİ KÜLTÜR EVLERİNDE KURSİYERLERİN EL EMEĞİ, GÖZ NURU HAZIRLADIĞI ÜRÜNLERİN SERGİLERİ DEVAM EDİYOR. (İHA/ADANA-İHA)

Mevlana Kültür Evi’nde Sergi…

Yüreğir Belediyesi kültür evlerinde kursiyerlerin el emeği, göz nuru hazırladığı ürünlerin sergileri devam ediyor.
Geçen hafta Mehmet Akif Ersoy Kültür Evi’nde ilki gerçekleştirilen 2016 yılı sergilerinin ikincisi Mevlana Kültür Evi’nde düzenlendi. Açılışını Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan’ın yaptığı Mevlana Kültür Evi ürünleri sergisi 22 Ocak Cuma gününe kadar gezilebilecek.
Kültür evlerinin Yüreğir ve Yüreğirlinin gelişiminde önemli bir rol üstlendiğini belirten Başkan Çelikcan, “2016 yılı sergilerimizin ilkini geçen hafta büyük bir katılımla Mehmet Akif Ersoy Kültür Evi’nde açmıştık. 15 Nisan’a kadar belirli periyotlar halinde devam edecek sergiler serimizin ikincisini Mevlana Kültür Evi’nde gerçekleştiriyoruz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz bu sergide Mevlana Kültür Evi kursiyerlerimizin bin bir emek ve alın teri ile ürettiği ürünler sizlerin beğenisine sunulacak. Marifet iltifata tabidir sözünden hareketle kursiyerlerimizin emekleri bu sergi ile bir nevi görücüye çıkıyor. Bütün Adanalı hemşerilerimizi 22 Ocak Cuma gününe kadar açık kalacak olan Mevlana Kültür Evi sergimizi gezmeye, bu eşsiz eserleri görmeye davet ediyorum” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

10 Kasım’da göbek atan müdür, eski okuluna geri döndü…

2017’de 10 Kasım törenlerinde okul bahçesinde göbek atan Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Sırrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir