13 Mayıs 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Mahfasığmaz Su Oyun Parkı’na Kavuştu…

Mahfasığmaz Su Oyun Parkı’na Kavuştu…

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Mahfesığmaz Mahallesi İmge Beyhan Çocuk Parkında yapımı tamamlanan Su Oyun Parkı’nın açılışını çocuklarla birlikte gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Çetin, “Biz Çukurova halkının yaşam standartlarını yükseltmek için varız. Belediye başkanları hizmet eder. Belediye başkanları hizmet yaptığı ilçenin refahını artırmak, projeleri hayata geçirmek için seçilirler. Belediye başkanının görevi budur” dedi.

Çukurova Belediyesi’nin Mahfesığmaz Mahallesi İmge Beyhan Çocuk Parkı’nda yaptırdığı Su Oyun Parkı, Çukurova Belediye Başkan Soner Çetin tarafından hizmete açıldı. Meclis üyeleri, muhtarlar, partililer, vatandaş ve çocuklar açılış törenine katıldı. Bir süre çocukları izleyen Çetin, çocuklarla ve aileleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova’da hizmetlerin hız kesmeden aralıksız devam ettiğini söyleyerek, “Biz sadece hayatın bir bölümüyle ve bir kesimle değil tüm bölümüyle ve her kesimle ilgileniyoruz. Yeni doğandan çocuklara, gençlerden emeklilere, kadınından erkeğine her yaştan tüm halka hizmet ediyoruz. ve sadece insanı değil tüm canları sokaktaki kedileri, köpekleri de düşünüyoruz. Biz sizlerin yaşam standartlarını yükseltmek için bu görevdeyiz. Belediye başkanları hizmet eder. Belediye başkanları hizmet yaptığı ilçenin refahını düşünmek, projeleri hayata geçirmek için seçilirler. Belediye başkanının görevi budur, hizmet etmektir” diye konuştu.

Mahfesığmaz Mahallesi’ne de vaat ettiği tüm projeleri yerine getirdiğinin altını çizen Başkan Çetin şunları söyledi:

“Mahfesığmaz mahallesinde 2 parkı sıfırdan yaptık. Biri spor tesisi olmak üzere 4 parkı yeniledik. Modern muhtarlık Binası, Çok Amaçlı Toplantı Salonu ve Zübeyde Annemizin adını verdiğimiz Kadın Sohbet ve Dayanışma Evinin Mahfesığmaz mahallemize kazandırdık. Siz her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız. Sizlerin duyduğu güvene layık olmak için vücudumuzdaki her su damlasını ter olarak akıtıncaya kadar çalışıyoruz. Adana’nın sıcağında vatandaşlarımızı serinlesinler diye havuzumuzla buluşturduk, yüzme kursları verdik. Çocuklarımız boğulmasın, yüzme öğrensin diye Hayalpark Yüzme Havuzunda her sene 10 bin çocuğumuza yüzme öğrettik. Bu yeterli miydi değil. Çukurova ilçemiz çok büyük bir ilçe. Hizmetin sınırı yok. Çocuklarımızın çok beğeneceğine inandığımız ve yanılmadığımız Su Oyunları Parkı’nın bugün 4.üncüsünü açıyoruz. Çocuklarımızı çok seviyoruz. İnanıyorum ki onlar da Soner amcalarını seviyorlar. Tüm güzellikler geleceğimiz olan çocuklarımız için.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kiralık futbolculara teşekkür edildi…

TFF 1. Lig’i şampiyon tamamlayarak Süper Lig’e yükselen Adana Demirspor Kulübü, kiralık sözleşmeleri biten Emircan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir