24 Ağustos 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Lions’lardan Atatürk’ü Anma Korosu…

Lions’lardan Atatürk’ü Anma Korosu…

Yaptıkları hizmetlerle gündemde olan Lions Kulüpleri sanatsal yönleriyle de sanatçının ve sanatın her zaman yanın da olduklarını bir kez daha gösterdiler. Gönüllü Lions Kulüpleri üyelerinden oluşan koro,14 Kasım Pazartesi günü bütün Adana halkını Büyükşehir Belediyesine davet ediyor.

118-U Genel Yönetmeni Ln.Ömer Ruhi ERYURT, ‘‘Lions’un 100.Yılında Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 27 Kasım saat:20.00’de Mersin Kültür Merkezinde Cumhuriyet Konseri ‘ne tüm halkımızı bekleriz.Ardından Lions Kulüp üyelerinin oluşturduğu Lions Korosu 14 Kasım Pazartesi Büyükşehir Belediyesin saat :20.00’de Ata’mızın sevdiği şarkıları seslendirecektir.Buraya da herkesi davet ediyoruz.Lions Kulüpleri hizmet için bir araya gelmekle birlikte sanatsal faaliyetlerde de bir arada tek nefes tek ses olmaktadır.Hele söz konusu Ata’mız,bayrağımız ise tek vücut olmak kaçınılmazdır’’Derken birlik beraberlik mesajları vererek etkinliklere tekrar herkesi davet etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Olta Balıkçılığı Festivali 8 Eylül’de…

Karataş’ta 8 Eylül tarihinde ’1. Olta Balıkçılığı Festivali’ düzenlenecek. Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Denizcilik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir