25 Mayıs 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Levent Kırcayı’da Kaybettik…

Levent Kırcayı’da Kaybettik…

Temmuz ayından beri karaciğer kanseri sebebiyle kemoterapi gören usta tiyatrocu Levent Kırca vefat etti. Kırca’nın “son eşim” dediği ve son yıllarını beraber geçirdiği Aslı Çetiner ise sanatçının son anlarını, “En büyük tesellim fazla acı çekmeden, eli elimde gitmesidir” sözleriyle aktardı.
Usta sanatçının cenazesi yarın (Salı) öğle namazı sonrası Levent Cami’nden kaldırılacak ve Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek.

Levent Kırca’nın ailesi ve yakınları bugün Kadıköy Bahariye Caddesi’ndeki Levent Kırca Tiyatrosu’nda taziyeleri kabul etti.

Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırımıştı. Usta oyuncu tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti…

Levent Kırca’nın “son eşim” dediği ve son yıllarını beraber geçirdiği Aslı Çetiner, bir basın açıklamasıyla Kırca’nın son anlarında acı çekmediğini ve bilincinin açık olduğunu anlattı. Çetiner, “En büyük tesellim fazla acı çekmeden, eli elimde gitmesidir” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Velinin darp ettiği öğretmene destek…

Bir ortaokulda veli tarafından darp edilen öğretmene eğitimcilerden destek geldi. Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + twelve =