12 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Kostümleriyle uçtular…

Kostümleriyle uçtular…

Adana’da düzenlenen Kostümlü Yamaç Paraşütü Festivali’nde paraşütçüler tanınmış karakterlerin kostümleriyle yarışarak görsel şölen sundu. İniş sırasında bir vatandaşın üstüne düşen paraşütçü, yürekleri ağızlara getirdi.
Adana Yamaç Paraşütü Spor Kulübü tarafından 29-30 Ekim tarihlerinde Çukurova ilçesindeki Rüzgarlı Tepe mevkisinde Kostümlü Yamaç Paraşütü Festivali düzenlendi. Festivale, kent dışından da katılım yoğundu. Yüzlerce kişi etkinlik alanında kamp kurarak gün boyu süren etkinlikleri izledi.
Tanınmış karakterlerin birbirinden ilginç kostümlerini tasarlayan paraşütçüler, jüriden tam not alabilmek için yarışırken, vatandaşlar da fotoğraf yarışına girdi.
Selim Çelik’in tasarladığı, Bekir Atlıhan’ın ise pilotajını yaptığı ’Avatar’ isimli kostüm, jüriden tam not alarak birinci seçildi. Atlıhan ve Çelik’in birincilik ödülü, CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer tarafından verildi.
Milletvekili Tümer, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek “Büyük bir özveriyle ruhumuzu dinlendirdiniz. Yaratıcı emeklerinizle bize çok güzel bir gün yaşattınız” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Baza içinde kaçak sigara çıktı…

Mobilya taşıyan bir kamyoneti durduran polis 5 baza içinde 15 bin 490 paket kaçak sigara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir