22 Ocak 2022 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Korsan Büfeye Tepki…

Korsan Büfeye Tepki…

Mavi Bulvar üzerinde bulunan Şehitler Parkı’na kaçak büfe yapılması teşebbüsü mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu.

Mavi Bulvar üzerinde bulunan Şehitler Parkı civarında oturan vatandaşlar, park içerisine kaçak büfe yapılacağı duyumunu aldıklarını ve bu büfe yapılmaması için yetkilileri uyardılar. Park içerisinde betonlaşmanın olmayacağı görüşünü savunan mahalle sakinleri, bu kaçak büfe yapımının yetkililer tarafından durdurulmasını istediler.

Şehitler parkının 3 mahallenin sınırlarını kapsadığını da ifade eden mahalle sakinleri, yeşilin katledilmesine müsaade etmeyeceklerini ve parkın düzeninin bozulmaması için her türlü mücadeleyi yapacaklarını belirterek, “Biz mahallemiz içerisinde bulunan Şehitler Parkına beton yığını istemiyoruz. Bunu yapmaya çalışanların önlemesini istiyoruz” dediler.

Herkesin gözü önünde yapılması planlanan kaçak büfeye yetkililerin müsaade etmemesini isteyen mahalle sakinleri, şunları söyledi: “ Biz parkımızın yeşil kalmasını istiyoruz. Bu konuda tepkimizi koyacağımızın bilinmesi isteriz. Yetkilileri bu konuya duyarlı olmaya çağırıyoruz. Buraya büfe yapılmasını istemiyoruz.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Spor Toto Süper Lig: Adana Demirspor: 5 Fatih Karagümrük: 0

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Adana Demirspor, sahasında karşılaştığı Fatih Karagümrük’ü 5-0’lık skorla mağlup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir