25 Temmuz 2021 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Konuşmak için yanına çağırdığı taksi şoförünü, kanlar içerisinde bıraktı…

Konuşmak için yanına çağırdığı taksi şoförünü, kanlar içerisinde bıraktı…

Bir kişi konuşmak için yanına çağırdığı taksi şoförünü tabanca ile vurarak yaraladı. Yaralanan taksi şoförü, “Çağırdı, ‘Gel konuşalım’ dedi, ondan sonra silahı çıkardı. Mermiyi ağzına verdikten sonra havaya ateş açıp bana sıktı” dedi.
Çukurova ilçesine bağlı Toros, Şair Hasibehatun Caddesi’nde iddiaya göre Mesut U. taksi şoförü olan Ekrem Karakeçi’yi konuşmak için yanına çağırdı. VURUP KAÇTI İkili arasında daha önceden husumet olup olmadığı henüz bilinmezken, Mesut U., Ekrem Karakeçi’yi tabanca ile ayağından yaraladı. Ardından şüpheli Mesut U. olay yerinden kaçtı. Durumu gören vatandaşlar olayı sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.
Sağlık ekipleri gelene kadar yaralı Ekrem Karakeçi ise basın mensuplarına, “Mesut sen daha bu mahalleye giremeyeceksin, sen delikanlıysan seni göreyim. Aramızda hiçbir husumet yok. Geldi çağırdı abi gel konuşalım dedi. Ondan sonra silahlı çıkardı mermiyi ağzına verdi. Sonra havaya ateş etti, sıkarım dedi. Bende sık senden mi korkacağım dedim, o da sıktı” diye olayı anlattı.Yaralı Ekrem Karakeçi sağlık ekiplerince Seyhan Devler Hastanesine kaldırıldı. Olayı gerçekleştiren Mesut U. ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Karataş’ta denize girmek yasaklandı!

Karataş ilçesinde hava muhalefeti sebebiyle Harbiş Plajı ile Bahçe Mahallesi plajında denize girmenin yasaklandığı duyuruldu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir