17 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Klıçtaroğlu iki Açılış yaptı…

Klıçtaroğlu iki Açılış yaptı…

Kılıçdaroğlu Adana’da 2 açılış yaptı
Adana’da Çukurova Belediyesi tarafından yaptırılan Engelliler Yüzme Havuzu ile Jurassic Park, binlerce kişinin katıldığı bir törenle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından hizmete açıldı.

Kılıçdaroğlu “Başkalarının yapamadığını bizim belediye başkanlarımız yapıyor” diyerek Başkan Soner Çetin’i överken, Çetin “Halka vaadettiğimiz tüm projeleri 7. aydan başlayarak hayata geçirmeye başladık” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 1 Kasım seçim kampanyasını, Mersin mitingi ve Çukurova Belediyesi’nce yapılan tesislerin açılışlarını gerçekleştirerek başlattı. Kılıçdaroğlu, Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’le birlikte ilk olarak engelli vatandaşlar için Hayal Park tesisleri içinde yapılan Engelsiz Yüzme Havuzu’nu hizmete soktu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, törene gelen binlerce kişiye “Kimliği ve inancı ne olursa olsun herkesi kucaklayacağız” diyerek şöyle seslendi:

“Türkiye’deki 78 milyon vatandaşımızı hiçbir ayrım yapmadan CHP olarak kucaklayacağız. Belediye başkanımız engelliler için bir spor salonu hazırlamış, yüzme havuzu hazırlamış. Hayırlı uğurlu olsun. Onlar toplumumuzun, hepimizin ayrılmaz parçası. Kentlerde engellilerimizin rahat yaşamasını sağlamak da belediye başkanlarımızın görevi. Kendisine teşekkür ediyorum. Başkalarının yapamadığını bizim belediye başkanlarımız yapıyor. Tesis herkese hayırlı olsun.”

CHP lideri Kılıçdaroğlu, milletvekilleri, il ve ilçe başkanlarına Jurassic Park’ı gezdiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yaptığı konuşmada “18 aydır görevdeyiz ve hemşehrilerimize söz verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçiriyoruz. Vaat ettiğimiz projeleri 7. aydan başlayarak hayata geçirmeye başladık. Engelsiz Yüzme Havuzu’ndan sonra artık Osmaniye, Mersin ve Gaziantep’teki çocukların ‘Anne-baba bizi Çukurova’ya Jurassic Park’a götür’ diyeceği muhteşem bir tesisi, Jurassic Park’ı açıyoruz” dedi.

1 Kasım’da yapılacak seçimlere de değinen DABB ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Milletvekili adayları, başkanlar ve Adanalılar olarak söz verdik; 1 Kasım’da 7 Haziran’daki 4 milletvekilinden daha fazlasını çıkaracağız. Bizler CHP’li belediye başkanları olarak artık muhalefet partisinin belediye başkanları değil, iktidar partisinin belediye başkanları olmak istiyoruz” diye konuştu. Ve Jurassic Park’ın açılışı 10. Yıl Marşı eşliğinde beyaz güvercinler uçurularak gerçekleştirildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bebek, annesi emzirirken boğularak öldü…

2,5 aylık bebek, annesi emzirirken sütün nefes borusuna kaçması sonucu hayatını kaybetti. Bebeğin cenazesi teyzesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir