16 Temmuz 2024 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Kılıçdaroğlu Ceyhan’da

Kılıçdaroğlu Ceyhan’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın temizlenmeden o koltukta oturmayacağını belirterek, “Evinden 1 milyon dolar çıkan biri temizlenmelidir” dedi.

Ceyhan Fuar meydanında kalabalık bir vatandaş topluluğuna seslenen Kılıçdaroğlu, iktidara geldikleri taktirde kimseyi ötekileştirmeyeceklerini ve herkesin Başbakanı olacağını vurgulayarak “Gezi olayları öncesine kadar gençlerimizin farkına varamamıştır. Gezi olaylarından sonra ise işte Türk Gençliği budur dedim. Siyasette bir yönetici zenginleşiyorsa halk fakirleşiyordur, bunların yaptığı siyaset bu. Ceyhan Çiftçi bölgesi ancak çiftçimiz dünyanın en pahalı mazotunu kullanıyor, biz geldiğimiz de söz veriyorum mazotu çiftçimize 1.5 liraya vereceğim” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun konuşması sık sık sloganlarla kesildi. Mustafa Kemal’in Askerleriyiz, Her yer rüşvet Her yer yolsuzluk, hırsız tayyip, tayyip istifa sloganları atıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir