12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Kılıçdaroğlu Ceyhan’da

Kılıçdaroğlu Ceyhan’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın temizlenmeden o koltukta oturmayacağını belirterek, “Evinden 1 milyon dolar çıkan biri temizlenmelidir” dedi.

Ceyhan Fuar meydanında kalabalık bir vatandaş topluluğuna seslenen Kılıçdaroğlu, iktidara geldikleri taktirde kimseyi ötekileştirmeyeceklerini ve herkesin Başbakanı olacağını vurgulayarak “Gezi olayları öncesine kadar gençlerimizin farkına varamamıştır. Gezi olaylarından sonra ise işte Türk Gençliği budur dedim. Siyasette bir yönetici zenginleşiyorsa halk fakirleşiyordur, bunların yaptığı siyaset bu. Ceyhan Çiftçi bölgesi ancak çiftçimiz dünyanın en pahalı mazotunu kullanıyor, biz geldiğimiz de söz veriyorum mazotu çiftçimize 1.5 liraya vereceğim” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun konuşması sık sık sloganlarla kesildi. Mustafa Kemal’in Askerleriyiz, Her yer rüşvet Her yer yolsuzluk, hırsız tayyip, tayyip istifa sloganları atıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle Kütüphaneleri Öğrencilerin İkinci Evi Oldu…

Yüreğir Belediyesi’nin çocuklara uygun ders çalışma ortamı sunmak ve kitap okuma alışkanlıklarını artırmak için hayata …

ÇÜ Rektörlük Koşusu’nu Mind And Life Kazandı…

  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Rektörlüğü adına Türkiye Jokey Kulübü tarafından “ÇÜ Rektörlük Kupası Koşusu” düzenlendi. …

Evlatları bakmayı reddetti, hastanede yatan eski kayınpederinin yanından ayrılmıyor…

Ersin Kurt (43) ve Sonay Ateş (40) çifti 2 sene önce evlendi. Çiftin bu evlilikten …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir