7 Aralık 2021 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Kaytan ve Korkmaz aileleri dünür oldu…

Kaytan ve Korkmaz aileleri dünür oldu…

Evliliğe ilk adımlarını atan Adana Barosu Avukatlarından Ayten Kaytan ile yazılım mühendisi Hakan Kormaz’ın Nişan yüzüklerini Damadın dayısı Yusuf Dağlar hayırlı uğurlu olması temennisi ile alkışlar arasında yüzükleri taktı

Kaytan ile Korkmaz aileleri bu mutlu günlerinde Nişan töreninin kusursuz olması için ellerinden gelen bütün çaba ve gayretleri göstererek konuklarla tek, tek ilgilendiler. Gecenin muhteşem çifti Ayten Kaytan ile Damat Hakan Korkmaz çifti ise mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Çiçeği burnundaki gelin ile damat Ayten ile Hakan çifti bu mutlu ve muhteşem Nişan törenlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklarıda unutmayarak bir bir ilgilenerek hoş geldin dediler ve Gecenin ilerleyen saatlerinde ise konuklar ile gecenin muhteşem çifti kendileri için yapılan muhteşem Nişan gecesinde hem konuklarla ilgilendiler hemde nişan töreninin gereklerini yerine getirerek bol, bol oynayarak gecenin tadını çıkardılar.

Nişan törenine Kaytan ile Kormaz ailelerinin yanı sıra Geçmiş dönem Adana milletvekili İbrahim Özdiş, Atatürkçü Düşünce Derneği Ceyhan şubesi başkanı Necdet Cildan ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da sevgililer evde birbirini bıçakladı…

Adana’da tartışan iki sevgili daha sonra kavgaya tutuşarak birbirlerini bıçakladı. Kavgada, Kemal K. vücudunun birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir