16 Haziran 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Kaymakam Yılmaz’dan Hastane Denetimi…

Kaymakam Yılmaz’dan Hastane Denetimi…

Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, Ceyhan Devlet Hastanesi Acil bölümü ve diğer ünitelerde, inceleme ve denetlemelerde bulundu.
Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Süleyman Kartal tarafından karşılanan Kaymakam Yılmaz, ilk olarak aile hekimleri ve aile sağlığı elamanlarının vatandaşlara hizmet sunduğu birimleri gezdi. Doktorlardan ve ilgili personelden vatandaşlara sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı.
Daha sonra gerek poliklinik hizmetleri, gerek çevre sağlığı hizmetleri gerekse acil sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan Kaymakam Yılmaz, bu birimlerde görev yapan doktorlar, yardımcı sağlık personeli ve diğer çalışanlarla sohbet etti.

Kaymakam Yılmaz ;”Sağlık gibi çok önemli ve hayati bir alanda vatandaşlarımıza hizmet sunan sağlık kurumlarımızda çok sistemli, programlı bir şekilde çalışmak durumunda olduklarını, diğer hizmetlerin bir müddet bekletilme şansı olsa da sağlık hizmetlerinin asla geciktirilemeyeceği, kalitesinden taviz verilemeyecek” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Trenin çarptığı çocuk öldü…

Seyhan’da raylarda arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada trenin çarptığı çocuk, hastanede hayatını kaybetti. Şakirpaşa Mahallesi’nde arkadaşlarıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + nine =