9 Aralık 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Katliamcının Cenazesini Sevgilisi Aldı…
ADANA'DA EMEKLİ VALİ VE AİLESİNİ KATLETTİKTEN SONRA İNTİHAR EDEN DENİZHAN DENER'İN CENAZESİ, AİLESİNİN EVLENMESİNE KARŞI ÇIKTIĞI HANIM KAYA VE ARKADAŞLARI TARAFINDAN TESLİM ALINARAK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI. (NURİ PİR - UMUTCAN İŞLEDİCİ/ADANA-İHA)

Katliamcının Cenazesini Sevgilisi Aldı…

Adana’da emekli vali ve ailesini katlettikten sonra intihar eden Denizhan Dener’in cenazesi, ailesinin evlenmesine karşı çıktığı Hanım Kaya ve arkadaşları tarafından teslim alınarak son yolculuğuna uğurlandı.

Sevgilisi Hanım Kaya ile evlenmesine sıcak bakmadıkları iddiasıyla halaları Gönül Cengiz, Nurşen Metin, kuzenleri Senem Metin, Suphi Cumhur Cengiz ile emekli vali eniştesi İsmet Metin’i öldürdükten sonra intihar eden Denizhan Dener’in cenazesi, otopsiden sonra kimse teslim almadığı için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’nda bekletildi. Denizhan Dener’in sevgilisi Hanım Kaya ve arkadaşları, savcılıktan özel izin alarak cenazeyi teslim aldı. Dener’in cenazesi Kabasakal Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından sevgilisi ve arkadaşları tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Hanım Kaya bu süreçte sükunetini korurken, zaman zaman göz yaşı döktü. Kaya’yı arkadaşları teselli etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Temizlediği silah ateş alan polis memuru öldü…

Temizlediği silahın ateş alması sonucu yaralanan polis memuru kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Adana Emniyet Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir