23 Ocak 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Karsu Dönmez Mersin’de…

Karsu Dönmez Mersin’de…

Caz müziğinin dünyaca ünlü sesi Karsu Dönmez, Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde
sanatseverlerle buluşacak.

16. Mersin Uluslararası Müzik Festivali, caz müziğinin dünyaca ünlü yıldızı Karsu Dönmez’i Mersinli sanatseverlerle buluşturacak. Yüzyılın en önemli müzik salonlarından biri kabul edilen New York’daki Carniege Hall’de üç kez, North Sea Jazz Festivali’nde iki kez konser verme başarısı gösteren ve 2016 yılında Hollanda’nın grammy ödülü olarak kabul edilen Edison Caz Ödülü’nü kazanan Karsu Dönmez, 18 Mayıs 2017 Perşembe günü saat: 20.00’de Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde yer alacak.

Büyüleyici sesiyle dünyanın her tarafından hayran kitlesine sahip olan, piyanist, besteci ve caz vokalisti Karsu Dönmez, Hollanda’nın en önemli sanatçıları arasında gösteriliyor. Confession ve Colors adlı albümleriyle müzik dünyasının büyük beğenisini toplayan Sanatçı, dünyaca ünlü festival olan North Sea Jazz Festivali, İstanbul Caz Festivali ve başta New York Carniege Hall olmak üzere pek çok önemli sahnede konserler gerçekleştirdi. Bunların yanı sıra Sanatçı’nın hayatı, Mercedes Stalenhoef tarafından “Karsu-I Hide a Secret” adıyla belgesel filme çekildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tünelin duvarına çarpan aracın sürücüsü yaralandı…

Pozantı’da, tünelin duvarına çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı. Alınan bilgiye göre, Fikriye Namuk’un idaresindeki 35 KD …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir