5 Aralık 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Karnavalda anne şefkati…

Karnavalda anne şefkati…

Bu yıl beşinci kez insanları portakal çiçeklerinin kokuları eşliginde baharı karşılamak üzere Adana’da buluşturan Portakal Çiçeği Karnavalı renkli, bir o kadar da anlamlı etkinliklere sahne oluyor. Adana Galeria’da açılan standlarda birbirinden güzel, el emeği göz nuru ürünleri sergileyen kurumlar, kuruluşlar, kadınlar, yaşlılar, gençler ve çocuklar karnavala ayrı bir anlam yüklüyor.

Karnavalda öne çıkan derneklerden biri de Türk Anneler Derneği Adana Şubesi. Her ay 60 öğrenciye burs imkanı sağlayan Türk Anneler Derneği Adana Şubesi, karnaval süresince karnaval tişörtleri, rengarenk taçlar, anahtarlıklar, renkli pazar çantaları ve daha bir çok ürünü karnavala katılanların beğenisine sunuyor.

Çocukların daha iyi şartlarda eğitim-öğretim görmelerine destek olmak amacıyla yola çıktıklarını belirten Türk Anneler Derneği Adana Şube Başkanı Semiramis Kulak, tüm geliri öğrencilere aktarılacak ürünlerin her birinin ayrı birer umut olduğuna işaret etti.

Eğitim odaklı programlar hazırladıklarını ifade eden Kulak, genel merkezi Ankara’da bulunan derneğin 81 kentte şubesi olduğuna işaret etti ve tamamen öğrenciler yararına çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çocuklarının kredi borcu yüzünden yaşlı çift evlerinden atıldı…

Kozan’da yaşayan yaşlı karı koca, oğullarının çektiği ve ödemediği kredi borcundan dolayı evleri icra yoluyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir