23 Ağustos 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Karnavala ödül…

Karnavala ödül…

Yapılan açıklamaya göre, Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ tarafından kurumsal sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde hayata geçirilen “Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”, 2002 yılından bu yana düzenlenen ve ABD’nin en önemli ödülü olarak kabul edilen Uluslararası Stevie Ödülleri’nin “Yılın İletişim ve PR Kampanyası-Sanat Eğlence” kategorisinde “Gümüş Stevie” ödülünü almaya hak kazandı.

Karnaval, 2015 yılı içinde TÜHİD Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri Yarışması’nda da büyük ödülü kazanmış ve Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından düzenlenen Altın Küre Ödülleri’nde kategorisinde finale kalan ilk üç proje içinde olmayı da başarmıştı.

2015 yılı “Uluslararası Stevie Ödülleri-Stevie International Business Awards” için 60 ülke ve bölgeden 3 bin 700’den fazla başvuru yapıldı ve bu başvurular 200’den fazla uzman tarafından değerlendirildi. 2015 yılı Uluslararası Stevie Ödülleri’nde dereceye girenlere ödülleri 23 Ekim tarihinde Kanada’nın Toronto kentinde düzenlenecek gala gecesinde sunulacak.

Türkiye’nin ilk ve tek sokak karnavalı olarak 3 yıldır düzenlenen “Nisan’da Adana’da Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı”nın fikir önderi Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi Ali Haydar Bozkurt, ödülün gelecek yıllarda düzenlenecek karnavallar için büyük motivasyon kaynağı olacağını belirtti.

Bozkurt, karnavalın 2015 yılında ikinci kez büyük bir ödüle layık görüldüğünü vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Sadece Adana’da yaşayan değil, Türkiye’nin ve hatta dünyanın her yerinden yüz binlerce kişinin katıldığı, şehrin her köşesinde birbirinden farklı birçok aktivitenin gerçekleştiği karnavalımızın gerçek sahibi Adana halkıdır ve gelen bu ödül onların eseridir. Karnaval boyunca kimsenin diğerini ötekileştirmediği, herkesin bir ve tek, omuz omuza, kardeşçe ve yan yana yürüdüğü, sokaklarında birlikte şarkılar söyleyip, dans ettiği, halaylar çekip çiftetelli oynadığı gerçek bir bahar şenliği içinde geçen karnavalın temeli sevgi ve dostluğa dayanmaktadır. 3 yılda büyük bir iş başarılmış, karnaval ile Adana’nın bilinirliliği artırılarak marka şehir olması yolunda önemli adımlar atılmıştır. Kültürel ve sanatsal etkinliklerden oluşan karnaval, hem Adana’nın sosyo– kültürel yaşamına hem de nihayetinde ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlamıştır. Stevie ödülü büyük emek harcanan karnavalımızın geldiği noktayı ve başarısını taçlandırmıştır.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Eski sevgiliye plakası “evleniyoruz” yazılı otomobille silahlı saldırı iddiası…

Bir kişinin eski sevgilisini plakası “evleniyoruz” yazısıyla kapatılmış otomobilden ateş açarak vurduğu ileri sürüldü. Edinilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir