24 Temmuz 2024 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / KARDEŞ ŞEHİRDEN ZİYARET…

KARDEŞ ŞEHİRDEN ZİYARET…

KARDEŞ ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARI BİR ARADA

Tataristan’ın Nurlat Belediye Başkanı Ravil Kuzürov ve Tatar Türk Dostluk Derneği Başkanı Firdevs Fathelislam, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü ziyaret ederek ilçede bazı incelemelerde bulundu.

Ceyhan Belediyesi ile kardeş şehir olan Tataristan’ın Nurlat Belediyesi Başkanı Ravil Kuzürov ve Tatar Türk Dostluk Derneği Başkanı Firdevs Fathelislam, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Çok samimi ve sıcak bir ortamda yapılan görüşmelerin ardından Nurlat Belediye Başkanı Kuzürov, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ile birlikte ilçede bazı incelemelerde bulundu.

Konuk Belediye Başkanı Ravil Kuzürov, Tataristan-Türkiye kardeşliğinin güçlenerek devam etmesini temenni ederek, kardeş şehir ilişkilerinin de bu amaca büyük katkı koyacağına inandığını söyledi.

Başkan Alemdar Öztürk ise “Mevcut kardeş şehir ilişkilerimizin güçlenerek devam etmesi sadece Ceyhan ve Nurlat için değil Tataristan ve Türkiye ilişkileri içinde önem arz ediyor. Sayın Ravil Kuzürov’un davetine icabet edip en kısa sürede kardeş şehrimiz Nurlat’a iade-i ziyarette bulunacağım” dedi.

Kardeş şehir Belediye Başkanları Ravil Kuzürov ve Alemdar Öztürk daha sonra BOTAŞ Tesisleri ile Toros Adana Yumurtalık Serbest Bölgesi’nde bazı incelemelerde bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir