21 Kasım 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Karataş’ta mavi masa hazırlığı…

Karataş’ta mavi masa hazırlığı…

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz Karataş Belediye ile Halk arasında köprü oluşturacak Mavi Masa çalışmaları inceledi.

Göreve geldiği günden bu yana çalışmaları ve projeleri ile halkın takdirini toplayan başkan Topuz, projelerini hayata geçirmek için dur durak bilmeden çalışıyor.

Başkan Topuz, Karataş’ta halkın belediye ile koordineli bir şekilde iletişim kurmasını sağlamak amacı ile çalışmaları yürütülen ve seçim vaatleri arasında sunduğu Mavi Masa Projesinin yakın zamanda faaliyete gireceğini belirtti.

Başkan Topuz; Çarşı merkezinde kurulacak olan Mavi Masa’nın, çalışmalarını yerinde inceleyerek Mavi Masa ile Halkın Belediye ile iletişimini kuvvetlendirmeyi ve Belediye hizmetlerini halk ile en hızlı şekilde buluşturmayı hedefliyoruz. “dedi.

Başkan Topuz; Mavi Masanın faaliyete girmesi ile halkımızın belediyemiz ile sağlanacak birimler arası koordinasyonla sorunlara ve işlemlere hızlı çözümler üretileceğini de sözlerine ekler iken çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak faaliyete geçirileceğini belirttiler.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kötü kokular gelen dairede yaşlı adamın cesedi çıktı…

Bir apartman dairesinden gelen kötü kokular üzerine eve kontrole giren polis ekipleri yaşlı adamın cesediyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir