25 Temmuz 2024 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Karalar ve Erdem asfalt seferberliği başlattı…

Karalar ve Erdem asfalt seferberliği başlattı…

Büyükşehir Belediyesi ve Ceyhan Belediyesi ekipleri bugün Adnan Menderes Bulvarında asfalt dökümüne başladı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın da katılımıyla gerçekleşen asfalt dökme seferberliğine Büyükşehir Belediyesi ve Ceyhan Belediyesi daire başkanları müdürler ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen asfalt dökümünde Karalar; “Ceyhan olunca akan sular durur” dedi.
“Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’in Her Daim Yanındayız”

Başkan Karalar; “Biz her daim Ceyhan Belediyesinin ve Hülya Başkanımızın yanındayız. Bugün Ceyhan’dayız ve Ceyhan’ın sorunlarını çözmek için buradayız. Çünkü Ceyhan’ı önemsiyoruz. Ceyhan’da bu zamana kadar 20 yıldır yapılmayan ne varsa yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Su problemlerini çözmek için ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor.

Boru hatların değişmesi ve Ceyhan’ın sağlıklı suya kavuşturmayı hedefliyoruz. Ceyhan bizim için çok değerli ve çok önemli. Sanayi bölgesi olduğu için istihdamı kaldıracak enerji bölgesi olacaktır. Tüm vatandaşlarımız işsiz kalmayacak ve istihdam sağlayacağız. Bu düşüncelerle Ceyhan için her şeyi yapmaya hazırız ve yapıyoruz. Hülya Başkanımız ile el ele verip Ceyhan’ı baştan aşağı değiştireceğiz. Hülya Başkanımızı gönülden kutlayarak Ceyhan için hiç durmadan çalışıyor, biz her zaman sizin yanındayız ve destekçiniziz. Ceyhanlı hemşerilerimizden tek isteğimiz biraz dişlerini sıkmaları ve bizi anlamalarıdır. Güzel günler yakında” diye konuştu.

“ZEYDAN BAŞKANIMIZ CEYHAN’I AYRI ÖNEMSİYOR”

Başkan Erdem; “Zeydan Başkanımıza öncelikle çok teşekkür ediyorum. Ceyhan’ı ayrı önemseyerek var gücümüzle çalışarak Ceyhan’ı değiştireceğiz. Tüm ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Başkanımız Karalar bize büyük destekler veriyor. En kısa zaman da yol sorunları, su sorunlarını ortadan kaldıracağız. Daha güzel işlere imzamızı atacağız. Ceyhan için daha güzel projeler üretmeye devam ediyoruz. En yakın zaman da sizlerle de yeni projelerimizi paylaşacağız” ifadelerine yer verdi.
Asfalt dökümünden sonra Başkan Erdem’i makamında ziyaret eden Karalar Ceyhan için istişare toplantıları yaparak makamından ayrıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir