27 Mayıs 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / “Kampüste Caz” Çukurova Üniversitesi’nde…

“Kampüste Caz” Çukurova Üniversitesi’nde…

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali’nin bir klasiği haline gelen ve bu yıl yedincisi düzenlenen “Kampüste Caz” etkinliği Çukurova Üniversitesi’nde müzikseverlerle buluştu.

Roxy Müzik Ödülü Sahibi Elif Çağlar Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

Üniversitelerde caz müziğinin coşkusunu gençlerle buluşturmak amacıyla düzenlenen etkinlik kapsamında, Roxy Müzik Ödülü sahibi Elif Çağlar grubu Bagdat Avenue ile birlikte Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde sahne aldı.

Konsere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, Prof. Dr. Seyhan Tükel’in yanı sıra çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Kampüste Caz kapsamında sesi kadar etkileyici sahne performansıyla da Türk Caz Müziğinin en beğenilen isimlerinden olan Elif Çağlar, müzik otoritelerinin büyük beğenisini toplayan “M-U-S-I-C” albümünden ve dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin kendisine eşlik ettiği ikinci albümü “MISFIT”da yer alan şarkılarıyla gençleri unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu…

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Uyuşturucu operasyonu…

Yapılan uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 7 zanlıdan 1’i tutuklanırken, 6’sı ev hapsi cezasıyla tutuksuz yargılanmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir