20 Mayıs 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Gündem / Kadir Aydar Boş Durmuyor…

Kadir Aydar Boş Durmuyor…

Ceyhan’ın mahallelerini adım adım gezip, halkla bütünleşen ve projelerini anlatan CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, Mercimek Mahallesi’nde yurttaşlarla buluştu.

Aydar, göreve gelir gelmez yeni büyükşehir yasasından sonra beldeden mahalleye dönüşen mahallelerimizde modern kapalı semt pazarı ve yolları yapacaklarını söyledi.
Aydar, “Pazarcı esnafımızın ve vatandaşlarımızın bize gösterdiği ilgi alakaya teşekkür ediyoruz. 31 Mart seçimlerinde onların desteğini istedik. Bizlere destek olacaklarının sözünü verdiler. Açık semt pazarında alış veriş yapan pazarcılar ve vatandaşlar bize kapalı semt pazarı ve yolların yapılması isteğini ilettiler. Göreve gelir gelmez ihtiyacı olan mahallelerimize modern kapalı semt pazarı yapacağımıza ve tüm mahallelerimizdeki yol sorunlarını sıcak asfalt ile çözeceğimize söz veriyoruz” dedi.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle halkı ve esnaf, “Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydarı’ı pazarımızda ve mahallemizde görmekten mutluluk duyduk. Kendisine çıktığı bu kutlu davada başarılar diliyoruz” diye konuştular.

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar ise yaptığı açıklamada, ev sahipliğinden dolayı mahalle halkına ve esnaflara teşekkür ederek “Ceyhan artık gelişecek. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Ceyhan’a çok hizmet etmemiz gerektiğini biliyoruz. İnşallah mart’ın sonu bahar olacak” şeklinde konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

CHP’li Belediye Meclis Üyelerine Yerel Yönetim Eğitimi…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde seçilen belediye meclis üyelerinin eğitimine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + 18 =