2 Haziran 2020 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / JANDARMA KOMUTANINDAN BAŞKANA ZİYARET…

JANDARMA KOMUTANINDAN BAŞKANA ZİYARET…

İLÇE JANDARMA KOMUTANI BİNBAŞI MURAT KÜTÜKÇÜ BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’Ü ZİYARTET ETTİ

Ceyhan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Kütükçü, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Ceyhan’a yeni atandığını ve bu nedenle nezaket ziyaretlerinde bulunduğunu anımsatan Binbaşı Murat Kütükçü, “Ceyhan’da göreve yeni atanmam nedeniyle kamu kurumlarının temsilcileriyle tanışma fırsatı buluyoruz. Bu amaçla ilçemizin Belediye Başkanı Sayın Alemdar Öztürk’ü de ziyaret ettik. Sayın başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Jandarma güçleri olarak ilçe halkımızın huzur ve refahı öncelikli görevimizdir.” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk “Ceyhan, bir çok ilden büyük ve gelişmeye çok açık bir ilçe konumunda.
Ceyhan Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi yapmanın gayreti içersindeyiz. Sivil toplum, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile ortaklaşa hizmet sunmayı önemsiyoruz. Jandarma güçlerimiz de bu anlayışın en önemli paydaşlarındadır. Bu vesile ile görevine yeni atanan İlçe Jandarma Komutanımız Murat Kütükçü’ye görevinin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Nehir yatağında yaralı bulunan kadın hastaneye kaldırıldı…

Seyhan Nehri yatağında yaralı halde bulunan kadın tedaviye alındı.Seyhan Nehri üzerindeki tarihi Taşköprü’nün ayaklarında bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir