29 Kasım 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / İSTANBUL’U GEZMEK İÇİN EVDEN KAÇMIŞ…

İSTANBUL’U GEZMEK İÇİN EVDEN KAÇMIŞ…

Ceyhan’ 19 Ağustos’ta ortadan kaybolan 13 yaşındaki Ayşenur K., iki gün sonra İstanbul Kadıköy’de gezerken bulundu. Ayşenur’un İstanbul hayranı olduğu ve bu nedenle evden kaçtığı belirtildi.

Cumhuriyet Mahallesi’nde annesi Süreyya K.’nın alışverişe gitmesinin ardından evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen Ayşenur K.’nın bulunması için Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce özel bir ekip kuruldu. Ailesinin ve arkadaşlarının bilgisine başvuran uzman polisler, Ayşenur K.’nın gidebileceği tüm adresleri araştırdı. Civardaki güvenlik ve MOBESE kamera görüntülerini inceleyen polisler, Kurt’un İstanbul hayranı olduğu bilgisine ulaşınca çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırdı.

Genç kızın önce Adana’ya, oradan da İstanbul’un Kadıköy İlçesi’ne gittiğini belirleyen polis, Kadıköy’deki meslektaşlarıyla iletişime geçti. Ayşenur K., 21 Ağustos’ta akşam saatlerinde Kadıköy’de gezdiği sırada polis tarafından bulunarak emniyete götürüldü. Kurt, emniyetteki işlemlerinin ardından ailesinin bilgisi dahilinde İstanbul’daki bir akrabasına teslim edildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Özel Okul İddiası Mahkemelik Oldu…

Adana’da yaşayan Avukat Nazan Akça Subaşı, 9 yaşındaki kızını özel bir okula kaydettirirken, ders kitapları …

Hem Kendisi Hem de Komşusunun Başını Yaktı…

Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle tutuklanan Ali Can N.’nin, Yıldırım Beyazıt …

Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan Halkı İçin Yola Çıktı…

Atadan Cumhuriyet Halk Partili, Adana’nın Seyhan ilçesinde doğup büyüyen İnşaat Mühendisi Zülfikar İnönü Tümer, ilçe …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir