26 Ocak 2020 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / İSTANBUL’U GEZMEK İÇİN EVDEN KAÇMIŞ…

İSTANBUL’U GEZMEK İÇİN EVDEN KAÇMIŞ…

Ceyhan’ 19 Ağustos’ta ortadan kaybolan 13 yaşındaki Ayşenur K., iki gün sonra İstanbul Kadıköy’de gezerken bulundu. Ayşenur’un İstanbul hayranı olduğu ve bu nedenle evden kaçtığı belirtildi.

Cumhuriyet Mahallesi’nde annesi Süreyya K.’nın alışverişe gitmesinin ardından evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen Ayşenur K.’nın bulunması için Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce özel bir ekip kuruldu. Ailesinin ve arkadaşlarının bilgisine başvuran uzman polisler, Ayşenur K.’nın gidebileceği tüm adresleri araştırdı. Civardaki güvenlik ve MOBESE kamera görüntülerini inceleyen polisler, Kurt’un İstanbul hayranı olduğu bilgisine ulaşınca çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırdı.

Genç kızın önce Adana’ya, oradan da İstanbul’un Kadıköy İlçesi’ne gittiğini belirleyen polis, Kadıköy’deki meslektaşlarıyla iletişime geçti. Ayşenur K., 21 Ağustos’ta akşam saatlerinde Kadıköy’de gezdiği sırada polis tarafından bulunarak emniyete götürüldü. Kurt, emniyetteki işlemlerinin ardından ailesinin bilgisi dahilinde İstanbul’daki bir akrabasına teslim edildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da 2 bin 110 adet cinsel ürün el geçirildi…

Ceyhan’da iş yerinde kaçak cinsel ürün satan kişi gözaltına alındı. Yakalanan 2 bin 110 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir