2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / İFTAR SOFRASINDA BULUŞTULAR…

İFTAR SOFRASINDA BULUŞTULAR…

BELEDİYE BAŞKANI ALEMDAR ÖZTÜRK VE AK PARTİ İL BAŞKANI FİKRET YENİ MAHALLE SAKİNLERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Ceyhan Belediyesi tarafından sürdürülen Ramazan etkinlikleri kapsamında İstiklal ve Hürriyet Mahallesi sakinleri aynı iftar sofrasında buluştu.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar programlarına devam eden Ceyhan Belediyesi, ilçede her gün farklı noktalarda bin kişilik iftar yemeği vererek mahalle sakinlerini de aynı sofrada buluşturuyor.

İftar programına Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’ün yanı sıra Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ve yönetim kurulu, İlçe Başkanı Süleyman Ulu ve yönetimi, İl ve ilçe Kadın Kolları Başkan ve yönetimi, belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile İstiklal ve Hürriyet Mahallesi sakinleri katıldı.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, “Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Ramazan, birlik olma ruhudur. İstedik ki hep birlikte iftarımızı edelim. Seçim öncesi sosyal ve kültürel belediyeciliğe çok önem vereceğiz diye söylemiştim. İşte Ramazan ayının ruhuna yakışan bir şekilde hepimiz aynı iftar sofrasındayız. Bizleri yalnız bırakmadığınız için Cenab-ı Allah hepinizden razı olsun. ” dedi.

Hazırlanan iftar programlarından dolayı Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür eden Ak Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ise konuşmasında Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinerek “gece gündüz yorulmadan vatanına milletine hizmet için çalışan, sadece Türkiye’de değil dünyanın herhangi yerinde bir mazlumun başı ağrısa bile ona çare olmaya çalışan, milletine âşık bir Cumhurbaşkanı seçmek istiyorsanız tüm bu vasıflara sahip olan Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy vereceğinize inanıyoruz.” Dedi

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir