24 Eylül 2021 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / İcralık araç çetesi çökertildi…

İcralık araç çetesi çökertildi…

Ülke genelinde icralık araçları yakalatarak parçalatmak yöntemiyle Aladağ İcra Müdürlüğü kanalıyla satışa çıkarıp düşük fiyatla aldıkları belirlenen suç örgütü çökertildi. Aralarında emekli icra müdürü olan E.İ’nin de bulunduğu 21 zanlı hakkında gözaltı kararı verildi.

ESKİ İCRA MÜDÜRÜ DE İŞİN İÇİNDE

Aladağ Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında “çıkar amaçla suç örgütü kurmak, nitelikli zimmet ve nitelikli dolandırıcılık” suçlamalar kapsamında yapılan çalışmada Mehmet A. isimli kişinin liderliğindeki suç örgütünün aralarında Aladağ eski İcra Müdürünün de bulunduğu 21 kişi tespit edildi. Bu kişilerin ülke genelinde icralık araçları yakalatarak parçaladıkları, bu araçların parçalanmış hali ile Aladağ İcra Müdürlüğü aracılığı ile satışa çıkarıldığı, satışa çıkarılan araçların örgüt üyelerince değerinden çok düşük fiyatla alındığı, bu araçların parçalarının tekrar takılmak suretiyle satışının yapılarak haksız kazanç temin ettikleri tespit edildi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki kız, barakada bulundu…

Karaisalı ilçesinde 40 yaşındaki orman işçisinin kaçırdığı 15 yaşındaki lise öğrencisi, jandarma tarafından bulundu. Orman …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir