20 Haziran 2024 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Halk günü toplantısı…

Halk günü toplantısı…

ALEMDAR ÖZTÜRK: HALK GÜNÜ TOPLANTILARI BİRLİKTELİĞİN BİR GÖSTERGESİDİR
Ceyhan Belediyesi tarafından her Çarşamba günü vatandaşların talep ve önerilerine cevap vermek, onlarla bir araya gelmek amacıyla düzenlenen halk günü toplantılarının17.’si gerçekleştirildi.

Halk gününe gelen vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, halk günü toplantılarına gösterdikleri ilgi ve sağladıkları katkılardan dolayı tüm Ceyhanlılara teşekkür etti.

Halk günlerinin vatandaşların sıkıntı, talep ve önerilerini Belediye Başkanlarına iletmek için çok uygun bir ortam olduğunu ifade eden Alemdar Öztürk, “sizlerin oylarıyla seçilen belediye başkanınız olarak yine sizlere hizmet adına gayret ettiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bu halk günü toplantıları da birlikteliğin bir göstergesidir.” dedi.

“ENERJİ İHTİSAS BÖLGESİYLE BİRLİKTE İSTİHDAM SORUNU KALMAZ”
Halk günlerinde daha çok istihdamla ilgili taleplerle karşılaştıklarını ve bu amaçla CEYKAM birimini kurduklarını belirten Başkan Alemdar Öztürk, “CEYKAM aracılığıyla istihdam sorununa çare bulmaya gayret ediyoruz. Ebetteki herkesin bu yöndeki talebine cevap veremiyoruz. Ancak Ceyhan’a istihdamın gelmesi için istek ve karalılığımızı da sürdürmeye devam edeceğiz. İnşallah Enerji İhtisas Bölgesi ile birlikte yöremize yatırımcıların da gelmesiyle Allah’ın izniyle Ceyhan’da istihdam sorunu da çözülmüş olacaktır.” Dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir