30 Mayıs 2020 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / GÜVEN PARTİSİ BASKINLARI ARTIK ŞOVA DÖNÜŞTÜ

GÜVEN PARTİSİ BASKINLARI ARTIK ŞOVA DÖNÜŞTÜ

Kumar oynatıldığı ihbarı üzerine 18’nci kez baskın yapılan Güven Partisi İl Başkanlığı’nda içeride bulunanlar, ‘Yangın var’ diye bağırıp, kargaşa yarattıktan sonra kaçtı.

Adana’da kumar oynatıldığı ihbarı üzerine 18’nci kez baskın yapılan Güven Partisi İl Başkanlığı’nda içeride bulunanlar, ‘Yangın var’ diye bağırıp, kargaşa yarattıktan sonra kaçtı. Panikte polisler ezilme tehlikesi atlatırken, saklanmak için trafo odasına giren bir kişi elektrik akımına kapılıp yaralandı.

Ahlak Bürosu ekipleri, merkez Seyhan İlçesi’nin Kayalıbağ Mahallesi’ndeki bir iş merkezinin en üst katında bulunan Güven Partisi Adana İl Başkanlığı’na kumar oynatıldığı bilgisini alınca harekete geçti. Tel örgü, çelik kapılarla korunan parti binasına gelen polisler içeriye girmenin yollarını araştırırken, kaçışları önlemek için de işyerlerinin damlarına çıktı. Sivil polisler, çelik kapının açılması için içeride bulunanlara “Kapıyı açın polis” diye seslendi. Polisin çağrısı üzerine binada kısa süren sessizliğin ardından “Yangın var” çığlıkları yükselmeye başladı. Bağrışmaların ardından insan seli halinde binadan çıkan kalabalık, polislerin üzerine çıktı. Bir anda önlerine çıkan kalabalığı durdurmak isteyen sivil polisler ezilme tehlikesi geçirdi. Kapıdan dışarı çıkanlar merdivenleri 3’er 5’er atlayıp kaçmak isterken, arada kalan 33 yaşındaki Mahmut B., ezilme tehlikesi geçirdi. Beden eğitimi öğretmeni olduğunu söyleyen Mahmut B., ekiplerce kenara çekilerek ölümden kurtarıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Silah sesi ihbarına giden polis ekipleri kurşunlanmış otomobili buldu…

Sokak ortasında bir otomobil kazalı ve pompalı tüfekle kurşunlanmış halde bulundu.Olay, Seyhan’a bağlı Yeşilevler Mahallesi, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir