16 Haziran 2024 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / GASP ETTİLER…

GASP ETTİLER…

Olay, merkez Seyhan İlçesi Kiremithane Mahallesi’nde geçen cumartesi günü meydana geldi. İddiaya göre inşaat işçisi 20 yaşındaki Recep A. ve 28 yaşındaki arkadaşı Umut Ü., elektrik malzemesi satıcılığı yapan İ.Y.’yi, iş aldıkları inşaatı gösterme bahanesiyle otomobillerine bindirdi. Recep A. ve Umut Ü., şehir dışına götürdükleri İ.Y.’ni otomobilden indirip, dövdü. Daha sonra elleri ve ayaklarını bağlayıp, cebindeki bin 500 lira parayı alarak, kaçtı.
Yerde sürünerek yola çıkan ve kendisini fark eden vatandaşlardan yardım isteyen İ.Y., polise sığınarak, kendisini döven ve gasp edenlerden şikayetçi oldu. Polis ekiplerinin yaptığı çalışmada Recep A., Karataş İlçesi’nde, Umut Ü. ise merkez Seyhan İlçesi’nde yakalandı. Şüpheliler, gasp suçlamasını kabul etmezken, İ.Y.’den alacakları olduğunu, bu nedenle kavga ettiklerini savundu. Polis merkezinde yapılan işlemler sonrası adliyeye sevk edilen Umut Ü. ve Recep A. tutuklandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Çaldığı Ciple İki Araca Çarpan Şüpheli Yakalandı…

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde, çaldığı ciple park halindeki iki araca çarpan şüpheli ile kendisine yardım …

19 yıl hapis cezası olan firar hükümlü yakalandı…

Adana’da uyuşturucu ticareti suçundan kesinleşmiş 19 yıl hapis cezası bulunan firar hükümlü Seyhan Polisi tarafından …

Kadir Aydar 2. kez Başkanlık koltuğuna oturdu…

 Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ceyhan’da aday gösterdiği Kadir Aydar, mazbatasını alarak ikinci kez görevine başladı. Halkın …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir